Izvēlne

Par Robotec

Operātoram vairs nav nepieciešams dienā pārkraut tonnām gatavu koka palešu. Robotec gan sanaglos, gan saliks kaudzē gatavās paletes pēc klienta komandas. Darbinieka pārziņā vienīgi atliks izvietot koka izejmateriālu paletei paredzētajā šablonā un pārējo paveiks Robotec.
Iekārta piemērota gan mazam, gan lielam palešu ražošanas uzņēmumam. Ātra palešu izmēra un veida nomaiņa ļaus būt pietiekoši elastīgam, lai izpildītu jebkura apjoma palešu pasūtījumus. Atkarībā no darba maiņu skaita diennaktī iegūsti maksimālu ražību un atdevi no Robotec. Tas ir ekonomiskākais un efektīvākais šodienas risinājums ar skatu uz nākotni.

- Izvēlieties Robotec un esi soli priekšā saviem konkurentiem!

Robotec radīts Latvijā redzot darbaspēka problēmas šinī sektorā, kā arī lai palielinātu uzņēmēju konkurētspēju pasaules tirgos ar koka palešu produkciju.

ROBOTEC – efektīva koka paliktņu naglošanas un kraušanas tehnoloģija
Koka palešu ražošanas robota roka, ko iespējams aprīkot ar 6 naglu šaušanas pistolēm un dažāda veida naglām no 25-90mm, vienam grozāmajam palešu sagataves galdam ar pneimatiskajiem piespiedējiem un nepieciešamo vadības bloku un programmatūru latviski.

DARBĪBAS PRINCIPS

- KUKA robota roka veic gan paletes, gan palešu kāju naglošanu vienlaicīgi, kā arī paletes kraušanas kaudzē funkciju. Paletes tiek sakrautas kaudzē pēc vajadzības, arī viena iekš otras, pakas augstumu iestāda pēc vajadzības un var noteikt cik paletes tur nepieciešamas.
- Iekārtas komplektu apkalpo 1 cilvēks. Plānotais laiks vienas standarta paletes ar 7 dēļiem izgatavošanai ir nepieciešamas 40-60 sekundes/gab vai 400-500gab maiņā, kopā ar palešu kājām.
- Paletes izmēra nomaiņa tiek veikta 15-30 minūtēs pēc iestādītās programmatūras un palešu izgatavošanas šabloniem vai pēc noteiktajām mm atzīmēm uz naglošanas galda. Naglošanas galds aprīkots ar vertikālo un horizontālo lineālu. Standarta paletes izmērs 1100x1200mm. Ar papildu aprīkojumu Iespējams ražot paletes līdz 2400mm garumā.

Iekārtas garantijas laiks 12 mēneši no iekārtas uzstādīšanas brīža. Robota rokas apkopes intervāli ik pa 20 000 h. Lietotāja programmatūra ir latviski, tā ir izstrādāta funkcionāla un vienkārša, tādejādi nodrošinot tās ērtu lietošanu.

KOMPLEKTĀ IETILPST:
- KUKA lietots naglošanas robots un vadības bloks, programmatūra;
- 6 gab. pieslēguma vietas naglotājiem un Jumbo vadīklas;
- Robotizēts rotācijas galds ar 2 maināmiem standarta šabloniem gan paletei, gan palešu kājām;
- optiskajiem drošības sensori un drošības sēta darba drošībai
- 5 gab. palešu programmēšana un kraušanas funkcijas

PAPILDUS MAKSAS:
- Papildus palešu šablonu izgatavošana, ja nepieciešams
- Papildus palešu veidu ieprogrammēšana robotam un kraušanai
- MAX (Japāna) pneimo naglotāji ar jumbo(max 1000 naglu) vadīklām – 8 gab
- Papildus automatizācijas risinājumi gatavajām paletēm
- Attālinātais monitorings